| Energimærke | E |
|---|---|
| Leveringstid | På Lager: 1-3 hverdages levering |
| Farve | Hvid |
| Garanti | 2 år |
| Kapacitet | 309L |
| Lydniveau | 36 dB |
| Vægt | 55 kg |
| Varenummer | KS 3315-94 |
| Mål | H1796 mm. x B540 mm. x D590 mm. |
| Energiforbrug | 112 kWh/årligt |
| Klimaklasse | SN, T |
| Vendbar | Ja |
| EAN | 5709708235312 |
| Håndtag | Rustfrit stål |
| Dørhængsel | Højrehængt |
| Belysning | LED |
| Integrerbar | Nej |
| Funktioner | Teleskopudtræk |
| Display | Nej |
| Produktdatablad | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/03/KS3315-94-datablad.pdf |
| Energilabel | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/04/KS3315-94_Energilabel.png |

Køb for minimum 1.999,- kr. og få en gratis Frandsen Cool gulvlampe til en værdi af 1495 kr med i dit køb
2 på lager
Gram KS 3315-94 Fritstående køleskab med teleskopudtræk og LED belysning
Fritstående køleskab fra Gram i klassisk hvid design med elegant rustfrit stålhåndtag. Modellen kombinerer funktionalitet, brugervenlighed og et lavt støjniveau på kun 36 dB.
KS 3315-94 har en nettokapacitet på 309 liter og giver god plads til daglig opbevaring af madvarer i et overskueligt interiør med fleksible løsninger.
Køleskabet er udstyret med en praktisk grøntsagsskuffe med teleskopudtræk, som gør det nemt at åbne og lukke samt giver et bedre overblik over indholdet.
Den energieffektive LED-belysning sikrer en klar og jævn belysning i hele skabet, så du nemt kan finde dine varer.
SafetyGlass-hylder
De holdbare glashylder er brudsikre, nemme at rengøre og splintres ikke ved uheld. Ud af 6 hylder er 4 justerbare, hvilket giver stor fleksibilitet i indretningen.
Derudover har skabet 4 robuste dørhylder, som giver ekstra opbevaringsplads og god organisering.
Det rustfri stålhåndtag tilfører et moderne udtryk, som står flot i kontrast til det klassiske hvide design.
| Energimærke | E |
|---|---|
| Leveringstid | På Lager: 1-3 hverdages levering |
| Farve | Hvid |
| Garanti | 2 år |
| Kapacitet | 309L |
| Lydniveau | 36 dB |
| Vægt | 55 kg |
| Varenummer | KS 3315-94 |
| Mål | H1796 mm. x B540 mm. x D590 mm. |
| Energiforbrug | 112 kWh/årligt |
| Klimaklasse | SN, T |
| Vendbar | Ja |
| EAN | 5709708235312 |
| Håndtag | Rustfrit stål |
| Dørhængsel | Højrehængt |
| Belysning | LED |
| Integrerbar | Nej |
| Funktioner | Teleskopudtræk |
| Display | Nej |
| Produktdatablad | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/03/KS3315-94-datablad.pdf |
| Energilabel | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/04/KS3315-94_Energilabel.png |



