| Leveringstid | På lager: 1 hverdags levering ved bestilling inden kl 12 |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Garanti | 2 år |
| Kapacitet | 198L |
| Lydniveau | 35 dB |
| Vægt | 38 kg |
| Varenummer | KS3215-94 |
| Mål | H1235 mm x B540 mm x D575 mm |
| Energiforbrug | 98 kWh/årligt |
| Klimaklasse | SN-ST |
| Vendbar | Ja |
| EAN | 5709708235299 |
| Dørhængsel | Højrehængt |
| Belysning | LED |
| Display | Nej |
| Produktdatablad | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/03/GRAM-KS3215-94-produktdatablad.pdf |
| Energilabel | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/04/KS_3215-94-energilabel.png |
| Energimærke | |
| Energimærke | E |

Spar 1.200,00 kr.
Køb for minimum 1.999,- kr. og få en gratis Frandsen Cool gulvlampe til en værdi af 1495 kr med i dit køb
1 på lager
Gram KS 3215-94 Fritstående køleskab
Fritstående køleskab fra Gram i klassisk design med rustfrit stålhåndtag. Et energivenligt køleskab med lavt lydniveau på kun 35 dB, ideelt til dig der ønsker et støjsvagt køleskab til køkkenet.
Køleskabet har en nettokapacitet på 198 liter og giver god plads til daglig opbevaring af madvarer. Det er en praktisk løsning til både små og mellemstore husholdninger, der søger et fritstående køleskab med LED-belysning og lavt energiforbrug.
Nederst finder du en rummelig grøntsags- og frugtskuffe med gennemsigtig front, som giver et godt overblik og nem adgang til dine fødevarer.
Den indbyggede LED-belysning i køleskab sikrer et klart og energieffektivt lys, så du nemt kan finde dine varer uden unødvendigt strømforbrug.
SafetyGlass hylder – fleksibelt og robust køleskab
Køleskabet er udstyret med holdbare SafetyGlass-hylder, som er brudsikre og nemme at rengøre. 3 af hylderne er flytbare, hvilket giver fleksibel indretning og bedre udnyttelse af pladsen.
Dette Gram køleskab er et oplagt valg, hvis du søger et støjsvagt, energibesparende og praktisk køleskab med god opbevaringskapacitet.
| Leveringstid | På lager: 1 hverdags levering ved bestilling inden kl 12 |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Garanti | 2 år |
| Kapacitet | 198L |
| Lydniveau | 35 dB |
| Vægt | 38 kg |
| Varenummer | KS3215-94 |
| Mål | H1235 mm x B540 mm x D575 mm |
| Energiforbrug | 98 kWh/årligt |
| Klimaklasse | SN-ST |
| Vendbar | Ja |
| EAN | 5709708235299 |
| Dørhængsel | Højrehængt |
| Belysning | LED |
| Display | Nej |
| Produktdatablad | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/03/GRAM-KS3215-94-produktdatablad.pdf |
| Energilabel | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/04/KS_3215-94-energilabel.png |
| Energimærke | |
| Energimærke | E |



