| Energimærke | E |
|---|---|
| Leveringstid | På Lager: 1-3 hverdages levering |
| Garanti | 2 år |
| Kapacitet | 294L |
| Lydniveau | 39 dB |
| Varenummer | KSI 401754/1 |
| Mål | H1770 mm x B540 mm x D545 mm |
| Energiforbrug | 112 kWh/årligt |
| Klimaklasse | SN-ST |
| Vendbar | Ja |
| EAN | 5709708231802 |
| Dørhængsel | Højrehængt |
| Belysning | LED |
| Integrerbar | Ja |
| Farve | Hvid |
| Produktdatablad | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/03/KSI-301754-produktdatablad.pdf |
| Energilabel | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/04/KSI-301754-energilabel.png |
| Vægt | 53 kg |
| Styring | Touch |
| Funktioner | Med glidebeslag |

Køb for minimum 1.999,- kr. og få en gratis Frandsen Cool gulvlampe til en værdi af 1495 kr med i dit køb
1 på lager
Gram KSI 401754/1 Integrerbart køleskab med glidebeslag
Integrerbart køleskab fra Gram med en højde på 177 cm og en rummelig kapacitet på 294 liter – ideelt til det moderne køkken.
Køleskabet er udstyret med Airsystem, som cirkulerer den kolde luft jævnt i hele skabet. Det sikrer en ensartet temperatur på alle hylder, så du frit kan placere dine madvarer uden at tænke på temperaturforskelle.
Modellen har energieffektiv LED-belysning, der giver et godt overblik over indholdet. Nederst finder du to praktiske grøntsagsskuffer med elegante sølvkanter, som er designet til nem åbning og lukning for ekstra komfort i hverdagen.
Derudover får du smarte funktioner som Eco-funktion, feriefunktion samt alarm ved åben dør.
Denne model er beregnet til integration i køkkenet og monteres nemt med glidebeslag – du skal blot tilføje en køkkenlåge.
| Energimærke | E |
|---|---|
| Leveringstid | På Lager: 1-3 hverdages levering |
| Garanti | 2 år |
| Kapacitet | 294L |
| Lydniveau | 39 dB |
| Varenummer | KSI 401754/1 |
| Mål | H1770 mm x B540 mm x D545 mm |
| Energiforbrug | 112 kWh/årligt |
| Klimaklasse | SN-ST |
| Vendbar | Ja |
| EAN | 5709708231802 |
| Dørhængsel | Højrehængt |
| Belysning | LED |
| Integrerbar | Ja |
| Farve | Hvid |
| Produktdatablad | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/03/KSI-301754-produktdatablad.pdf |
| Energilabel | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/04/KSI-301754-energilabel.png |
| Vægt | 53 kg |
| Styring | Touch |
| Funktioner | Med glidebeslag |



