| Energimærke | E |
|---|---|
| Leveringstid | På lager: 1 hverdags levering ved bestilling inden kl 12 |
| Farve | Hvid |
| Garanti | 2 år |
| Produktdatablad | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/03/HOFIK177DOD-produktdatablad.pdf |
| Energilabel | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/04/HOFIK177DODenergilabel.png |
| Kapacitet | 294 L |
| Lydniveau | 39 dB |
| Varenummer | HOF IK 177 DOD |
| Mål | H177 cm x B54 cm x D54,5 cm |
| Energiforbrug | 112 kWh/årligt |
| Klimaklasse | N-ST |
| Vendbar | Ja |
| EAN | 5709395265210 |
| Dørhængsel | Højrehængt |
| Belysning | Ja LED |
| Styring | Elektronisk |
| Integrerbar | Ja |
| Funktioner | Cold Air Flow – SuperCool |
| Display | Touch |

Spar 2.000,00 kr.
Køb for minimum 1.999,- kr. og få en gratis Frandsen Cool gulvlampe til en værdi af 1495 kr med i dit køb
Vestfrost HOF IK 177 DOD Integreret køleskab
Elegant og praktisk fuldt integrerbart køleskab fra Vestfrost, designet til moderne køkkener og familier med behov for god opbevaringsplads.
Med en rummelig kapacitet på 294 liter er modellen ideel til opbevaring af større mængder ferskvarer. Det velorganiserede interiør består af 5 solide transparente hylder, 1 flaskehylde, 1 IdealFresh-skuffe, 1 grøntsagsskuffe, 1 flaskedørhylde samt 4 dørhylder, hvoraf én kan justeres. Det giver dig masser af fleksibilitet og et godt overblik over dine varer.
FingerTouch betjening
Temperaturen styres nemt via det brugervenlige touchpanel, som er placeret øverst på indersiden af skabet.
Cold Air Flow
En indbygget ventilator fordeler den kolde luft jævnt i hele køleskabet og sikrer en stabil temperatur på alle hylder.
SuperCool
SuperCool-funktionen sænker hurtigt temperaturen, så du trygt kan sætte nye varer på køl efter indkøb uden at påvirke temperaturen på de øvrige madvarer.
Åben dør-alarm
Hvis døren ikke er lukket korrekt, advarer alarmen dig hurtigt. Det hjælper med at holde temperaturen stabil og reducerer unødigt energiforbrug.
| Energimærke | E |
|---|---|
| Leveringstid | På lager: 1 hverdags levering ved bestilling inden kl 12 |
| Farve | Hvid |
| Garanti | 2 år |
| Produktdatablad | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/03/HOFIK177DOD-produktdatablad.pdf |
| Energilabel | https://vildmedlys.dk/wp-content/uploads/2026/04/HOFIK177DODenergilabel.png |
| Kapacitet | 294 L |
| Lydniveau | 39 dB |
| Varenummer | HOF IK 177 DOD |
| Mål | H177 cm x B54 cm x D54,5 cm |
| Energiforbrug | 112 kWh/årligt |
| Klimaklasse | N-ST |
| Vendbar | Ja |
| EAN | 5709395265210 |
| Dørhængsel | Højrehængt |
| Belysning | Ja LED |
| Styring | Elektronisk |
| Integrerbar | Ja |
| Funktioner | Cold Air Flow – SuperCool |
| Display | Touch |



